Maestros

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Gitarr, Ensemble, Musikteori
Jimmy Brånn
Jimmy Brånnjimmybrann@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Musikproduktion, Ukulele, Ensemble, Kombi-Musik
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Piano, Gitarr, Sång, Trummor, Musikproduktion, Ensemble
Daniel Gahrton
Daniel Gahrtondanielgahrton@cme.nu
Sax, Tvärflöjt, Klarinett, Blockflöjt, Piano, Ensemble
Siri Sperling
Siri Sperlingsirisperling@cme.nu
Violin, Viola, Cello, Piano
Joan Jesús Salazar Ibarra
Joan Jesús Salazar Ibarrajoanibarra@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Charango, Blockflöjt, Ensemble, Kombi-Musik
Anna-Lena Ohlwein
Anna-Lena Ohlweinannalenaohlwein@cme.nu
Fiol, Piano
Leo Blank
Leo Blankleoblank@cme.nu
Gitarr, Piano, Sång, Trummor, Ukulele, Elbas
Mikael Mannberg
Mikael Mannbergmikaelmannberg@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas, Mandolin, Ukulele, Trummor, Kombi-musik, Ensemble
Ragnhild Kvist
Ragnhild Kvistragnhildkvist@cme.nu
Violin, Viola, Piano
Hillevi Rasmusson Klingberg
Hillevi Rasmusson Klingberghillevirasmussonklingberg@cme.nu
Cello, Piano
Karl Wallmyr
Karl Wallmyrkarlwallmyr@cme.nu
Trumpet, Piano, Gitarr, Elbas, Ensemble
Oskar Linder Axerup
Oskar Linder Axeruposkarlinderaxerup@cme.nu
Gitarr, Klassisk Gitarr, Elgitarr, Piano, Sång, Elbas, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikprod., Kombi-musik, Ensemble
Malte Bergman Byström
Malte Bergman Byströmmaltebergmanbystrom@cme.nu
Piano, Gitarr, Bas
Dannjel Markhed Maxe
Dannjel Markhed Maxedannjelmarkhedmaxe@cme.nu
Gitarr, Bas
Tove Paulin
Tove Paulintovepaulin@cme.nu
Bas, Piano, Gitarr, Ukulele, Trummor, Ensemble,
Ylva Ratjen
Ylva Ratjenylvaratjen@cme.nu
Sång, Piano, Gitarr
Sara Ek
Sara Eksaraek@cme.nu
Piano, Sång
Joline Granath
Joline Granathjolinegranath@cme.nu
Piano, Klassisk piano
Rasmus Fröderberg
Rasmus Fröderbergrasmusfroderberg@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Elbas, Singer/Songwriter, Kombi-musik, Ensemble
Simon Boquist
Simon Boquistsimonboquist@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Sång, Piano, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikproduktion, Kombi-musik, Ensemble
Pontus Fällman
Pontus Fällmanpontusfallman@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas
Sameh Al-Haddad
Sameh Al-Haddadsamehalhaddad@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas, Cello, Trummor, Musikproduktion, Ensemble, Kombi-musik
Emil Eggers
Emil Eggersemileggers@cme.nu
Gitarr, Piano, Ukulele, Ensemble
 Lucas Brar
Lucas Brar
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
Jonas Snitt
Jonas Snitt
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
Jacob Kellermann
Jacob Kellermann
Gitarr
(Tjänsteledig)

Administratorer

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Grundare, Ägare, Utvecklingsstrateg
Patrik Karlsson
Patrik Karlssonpatrikkarlsson@cme.nu
Musikskolechef
Simona Badéa
Simona Badéasimonabadea@cme.nu
Administrator
Göran Florén
Göran Florénoffice@cme.nu
Samordnare
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Medieansvarig

Maestros

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Gitarr, Ensemble, Musikteori
Jimmy Brånn
Jimmy Brånnjimmybrann@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Musikproduktion, Ukulele, Ensemble, Kombi-Musik
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Piano, Gitarr, Sång, Trummor, Musikproduktion, Ensemble
Daniel Gahrton
Daniel Gahrtondanielgahrton@cme.nu
Sax, Tvärflöjt, Klarinett, Blockflöjt, Piano, Ensemble
Siri Sperling
Siri Sperlingsirisperling@cme.nu
Violin, Viola, Cello, Piano
Joan Jesús Salazar Ibarra
Joan Jesús Salazar Ibarrajoanibarra@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Charango, Blockflöjt, Ensemble, Kombi-Musik
Anna-Lena Ohlwein
Anna-Lena Ohlweinannalenaohlwein@cme.nu
Fiol, Piano
Leo Blank
Leo Blankleoblank@cme.nu
Gitarr, Piano, Sång, Trummor, Ukulele, Elbas
Mikael Mannberg
Mikael Mannbergmikaelmannberg@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas, Mandolin, Ukulele, Trummor, Kombi-musik, Ensemble
Ragnhild Kvist
Ragnhild Kvistragnhildkvist@cme.nu
Violin, Viola, Piano
Hillevi Rasmusson Klingberg
Hillevi Rasmusson Klingberghillevirasmussonklingberg@cme.nu
Cello, Piano
Karl Wallmyr
Karl Wallmyrkarlwallmyr@cme.nu
Trumpet, Piano, Gitarr, Elbas, Ensemble
Oskar Linder Axerup
Oskar Linder Axeruposkarlinderaxerup@cme.nu
Piano, Sång, Gitarr, Elgitarr, Elbas, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikprod., Kombi-musik, Ensemble
Malte Bergman Byström
Malte Bergman Byströmmaltebergmanbystrom@cme.nu
Piano, Gitarr, Bas
Dannjel Markhed Maxe
Dannjel Markhed Maxedannjelmarkhedmaxe@cme.nu
Gitarr, Bas
Tove Paulin
Tove Paulintovepaulin@cme.nu
Bas, Piano, Gitarr, Ukulele, Trummor, Ensemble,
Ylva Ratjen
Ylva Ratjenylvaratjen@cme.nu
Sång, Piano, Gitarr
Sara Ek
Sara Eksaraek@cme.nu
Piano, Sång
Joline Granath
Joline Granathjolinegranath@cme.nu
Piano, Klassisk piano
Rasmus Fröderberg
Rasmus Fröderbergrasmusfroderberg@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Elbas, Singer/Songwriter, Kombi-musik, Ensemble
Simon Boquist
Simon Boquistsimonboquist@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Sång, Piano, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikproduktion, Kombi-musik, Ensemble
Pontus Fällman
Pontus Fällmanpontusfallman@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas
Sameh Al-Haddad
Sameh Al-Haddadsamehalhaddad@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas, Cello, Trummor, Musikproduktion, Ensemble, Kombi-musik
Emil Eggers
Emil Eggersemileggers@cme.nu
Gitarr, Piano, Ukulele, Ensemble
Jonas Snitt
Jonas Snitt
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
 Lucas Brar
Lucas Brar
Gitarr, Sång
(Tjänsteledig)
Jacob Kellermann
Jacob Kellermann
Gitarr
(Tjänsteledig)

Administratorer

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Grundare, Ägare, Utvecklingsstrateg
Patrik Karlsson
Patrik Karlssonpatrikkarlsson@cme.nu
Musikskolechef
Simona Badéa
Simona Badéa
Administrator
Göran Florén
Göran Florénoffice@cme.nu
Samordnare
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Medieansvarig