Maestros

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Gitarr, Ensemble, Musikteori
Jimmy Brånn
Jimmy Brånnjimmybrann@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Musikproduktion, Ukulele, Ensemble, Kombi-Musik
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Piano, Gitarr, Sång, Trummor, Musikproduktion, Ensemble
Daniel Gahrton
Daniel Gahrtondanielgahrton@cme.nu
Sax, Tvärflöjt, Klarinett, Blockflöjt, Piano, Ensemble
Siri Sperling
Siri Sperlingsirisperling@cme.nu
Violin, Viola, Cello, Piano
Joan Jesús Salazar Ibarra
Joan Jesús Salazar Ibarrajoanibarra@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Charango, Blockflöjt, Ensemble, Kombi-Musik
Anna-Lena Ohlwein
Anna-Lena Ohlweinannalenaohlwein@cme.nu
Fiol, Piano
Leo Blank
Leo Blankleoblank@cme.nu
Gitarr, Piano, Sång, Trummor, Ukulele, Elbas
Ragnhild Kvist
Ragnhild Kvistragnhildkvist@cme.nu
Violin, Viola, Piano
Hillevi Rasmusson Klingberg
Hillevi Rasmusson Klingberghillevirasmussonklingberg@cme.nu
Cello, Piano
Karl Wallmyr
Karl Wallmyrkarlwallmyr@cme.nu
Trumpet, Piano, Gitarr, Elbas, Ensemble
Oskar Linder Axerup
Oskar Linder Axeruposkarlinderaxerup@cme.nu
Gitarr, Klassisk Gitarr, Elgitarr, Piano, Sång, Elbas, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikprod., Kombi-musik, Ensemble
Ylva Ratjen
Ylva Ratjenylvaratjen@cme.nu
Sång, Piano, Gitarr
Simon Boquist
Simon Boquistsimonboquist@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Sång, Piano, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikproduktion, Kombi-musik, Ensemble
Pontus Fällman
Pontus Fällmanpontusfallman@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas
Sameh Al-Haddad
Sameh Al-Haddadsamehalhaddad@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas, Cello, Trummor, Musikproduktion, Ensemble, Kombi-musik
Emil Eggers
Emil Eggersemileggers@cme.nu
Gitarr, Piano, Ukulele, Ensemble
Jakob Sonnek
Jakob Sonnekjakobsonnek@cme.nu
Gitarr, Piano
Robin Pyykönen
Robin Pyykönenrobinpyykonen@cme.nu
Gitarr, Piano
Paul Noel
Paul Noelpaulnoel@cme.nu
Gitarr, Piano, Trummor, Sång, Elbas, Singer/Songwriter, Ensemble
Edvard Hamngren
Edvard Hamngrenedvardhamngren@cme.nu
Gitarr, Sång, Elbas, Singer/Songwriter, Ensemble
Hugo Lindmark
Hugo Lindmarkhugolindmark@cme.nu
Gitarr, Piano, Sång, Trummor, Ukulele, Elbas, Singer/Songwriter, Ensemble, Musikproduktion/DJ
Johan Häglerud
Johan Häglerudjohanhaglerud@cme.nu
Elbas, Gitarr, Piano, Trummor, Sång, Singer/Songwriter, Ensemble
Jonas Snitt
Jonas Snitt
(tjänsteledig)
Lucas Brar
Lucas Brar
(tjänsteledig)
Jacob Kellerman
Jacob Kellerman
(tjänsteledig)

Administratorer

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Grundare, Ägare, Utvecklingsstrateg
Patrik Karlsson
Patrik Karlssonpatrikkarlsson@cme.nu
Musikskolechef
Simona Badéa
Simona Badéasimonabadea@cme.nu
Administrator
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Medieansvarig

Maestros

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Gitarr, Ensemble, Musikteori
Jimmy Brånn
Jimmy Brånnjimmybrann@cme.nu
Piano, Gitarr, Trummor, Sång, Musikproduktion, Ukulele, Ensemble, Kombi-Musik
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Piano, Gitarr, Sång, Trummor, Musikproduktion, Ensemble
Daniel Gahrton
Daniel Gahrtondanielgahrton@cme.nu
Sax, Tvärflöjt, Klarinett, Blockflöjt, Piano, Ensemble
Siri Sperling
Siri Sperlingsirisperling@cme.nu
Violin, Viola, Cello, Piano
Joan Jesús Salazar Ibarra
Joan Jesús Salazar Ibarrajoanibarra@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano, Trummor, Charango, Blockflöjt, Ensemble, Kombi-Musik
Anna-Lena Ohlwein
Anna-Lena Ohlweinannalenaohlwein@cme.nu
Fiol, Piano
Leo Blank
Leo Blankleoblank@cme.nu
Gitarr, Piano, Sång, Trummor, Ukulele, Elbas
Ragnhild Kvist
Ragnhild Kvistragnhildkvist@cme.nu
Violin, Viola, Piano
Hillevi Rasmusson Klingberg
Hillevi Rasmusson Klingberghillevirasmussonklingberg@cme.nu
Cello, Piano
Karl Wallmyr
Karl Wallmyrkarlwallmyr@cme.nu
Trumpet, Piano, Gitarr, Elbas, Ensemble
Oskar Linder Axerup
Oskar Linder Axeruposkarlinderaxerup@cme.nu
Piano, Sång, Gitarr, Elgitarr, Elbas, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikprod., Kombi-musik, Ensemble
Ylva Ratjen
Ylva Ratjenylvaratjen@cme.nu
Sång, Piano, Gitarr
Simon Boquist
Simon Boquistsimonboquist@cme.nu
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Sång, Piano, Trummor, Ukulele, Singer/Songwriter, Musikproduktion, Kombi-musik, Ensemble
Pontus Fällman
Pontus Fällmanpontusfallman@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas
Sameh Al-Haddad
Sameh Al-Haddadsamehalhaddad@cme.nu
Gitarr, Piano, Bas, Cello, Trummor, Musikproduktion, Ensemble, Kombi-musik
Emil Eggers
Emil Eggersemileggers@cme.nu
Gitarr, Piano, Ukulele, Ensemble
Jakob Sonnek
Jakob Sonnekjakobsonnek@cme.nu
Gitarr, Piano
Robin Pyykönen
Robin Pyykönenrobinpyykonen@cme.nu
Gitarr, Piano
Paul Noel
Paul Noelpaulnoel@cme.nu
Gitarr, Piano, Trummor, Sång, Elbas, Singer/Songwriter, Ensemble
Edvard Hamngren
Edvard Hamngrenedvardhamngren@cme.nu
Gitarr, Sång, Elbas, Singer/Songwriter, Ensemble
Hugo Lindmark
Hugo Lindmarkhugolindmark@cme.nu
Gitarr, Piano, Sång, Trummor, Ukulele, Elbas, Singer/Songwriter, Ensemble, Musikproduktion/DJ
Johan Häglerud
Johan Häglerudjohanhaglerud@cme.nu
Elbas, Gitarr, Piano, Trummor, Sång, Singer/Songwriter, Ensemble
Jonas Snitt
Jonas Snitt
(tjänsteledig)
Lucas Brar
Lucas Brar
(tjänsteledig)
Jacob Kellerman
Jacob Kellerman
(tjänsteledig)

Administratorer

Octavian Badéa
Octavian Badéaoctavianbadea@cme.nu
Grundare, Ägare, Utvecklingsstrateg
Patrik Karlsson
Patrik Karlssonpatrikkarlsson@cme.nu
Musikskolechef
Simona Badéa
Simona Badéa
Administrator
Mattias Viklund
Mattias Viklundmattiasviklund@cme.nu
Medieansvarig